Şampiyonlar Ligi’nde Beşiktaş’ın rakibi Bahern Münih

İsviçre’nin Nyon kentindeki UEFA Genel Merkezi’nde yapılan UEFA Şampiyonlar Ligi son 16 turu kura çekimi, TSİ 14.00’te başladı.

Şampiyonlar Ligi’nde grupta 14 puan toplayan ve namağlup bir şekilde liderlikle ikinci tura yükselen Beşiktaş’ın son 16 turundaki rakibi belli oldu.

İsviçre’nin Nyon kentinde gerçekleşen kura çekimine seri başı olarak katılan Beşiktaş, Alman devi Bayern Münih ile eşleşti. Gruptan lider olarak çıkan Beşiktaş, son 16 turunun ilk maçını deplasmanda oynayacak.

Şampiyonlar Ligi son 16 turunda ilk maçlar 13-14 Şubat ve 20-21 Şubat, rövanş maçları ise 6-7 Mart ve 13-14 Mart tarihlerinde oynanacak.

Şampiyonlar Ligi son 16 turunun tüm eşleşmeleri şu şekilde;

Juventus – Tottenham
Basel – Manchester City
Porto – Liverpool
Sevilla – Manchester United
Real Madrid – Paris Saint-Germain
Shakhtar Donetsk – Roma
Chelsea – Barcelona
Bayern Münih – Beşiktaş

Goal, Sputnik

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Öktem Ersoy

Her gün, Star Wars yaşam türlerini bir gün tüm evrende görme ütopyasıyla uyanan Öktem tam bir teknoloji aşığı. iOS, Android gibi taraf tutmalardan uzak kalarak 1 ve 0'lardan oluşan dünyanın tamamını kollarını açarak kucaklayan Öktem Ersoy, Serinletici'de tahmin ettiğiniz üzere teknoloji editörlüğü yapıyor. | oktem.ersoy@serinletici.com

You may also like...