Stranger Things 3. sezondan üzücü haber

Stranger Things’in ikinci sezonunu bitirip üçüncü sezonu beklemeye başladıysanız size üzücü bir haberimiz var.  Stranger Things dizisinde polis şefi Hopper’ı canlandıran David Harbour, dizinin yeni sezonunu bekleyenlere açıklamada bulundu.

Variety’e röportaj veren Harbour, Stranger Things’in üçüncü sezonunun önümüzdeki yıla yetişmeyeceğini belirtti. Harbour’a göre dizisinin senaristliğini üstlenen Ross ve Matt Duffer, yeni sezonun üzerindeki çalışmalarını halen sürdürüyor. Duffer kardeşlerin zamana ihtiyacı olduklarını söyleyen Harbour, senaristlerin çok fazla çalıştıklarını ve  Duffer kardeşlerin evlerinde oturup günde 14 saate kadar çalıştıklarını dile getirdi.

2016 yılında izleyiciyle buluşan Stranger Things, kısa bir zamanda Netflix’in önemli yapımlarından biri haline geldi. İzleyici tarafından beğeniyle karşılanan dizi 80’li yılların New York’a bağlı bir liman kasabası olan Montauk’ta geçiyor.

Stranger Things haricinde Game of Thrones’un yeni sezonu da gecikecek

Bu arada hatırlatmakta yarar var. Stranger Things’in üçüncü sezonu haricinde dünyanın en çok izlenen dizilerinden biri olan Game of Thrones‘un son sezonu da 2019 yılında yayınlanması bekleniyor.

Log

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Tolga Erbak

1986 yılında Kırklareli’de doğan Tolga Erbak, ilk ve orta öğretimini aynı şehrin Lüleburgaz ilçesinde tamamladı. Eğitim yaşamına İstanbul Kültür Üniversitesi’nde işletme okuyarak devam eden Tolga, üniversite yaşamının ardından İngiltere’de dil eğitimini tamamladı. Bu süre zarfında online dergi EDergim’in genel yayın yönetmenliği, yabancı film/diziler için altyazı çevirileri ve çeşitli dergi & sitelere Formula 1 haber çevirileri yapıp köşe yazıları yazan Tolga, aynı zamanda Türkiye’de önemli yer tutan sözlük sitelerinden Limon Sözlük’ün de kurucusu. Tolga Erbak’ın 2010 yılında başladığı ilk romanı Gidecek Var, yaklaşık 1,5 yılda tamamlandı ve 2012′nin Aralık ayında, Cinius Yayınları’ndan çıktı. 2015 yılında Beykent Üniversitesi İşletme Yönetimi (MBA) bölümünde yüksek lisansını tamamlayan Tolga, yine 2015’te, internet kullanıcılarının değişen beklentileri çerçevesinde Limon Sözlük’ü yeniden konumlandırarak aktüel haber-eğlence sitesi Serinletici'nin kurulmasına öncülük etti ve halen Serinletici'nin genel yayın yönetmenliği konumunda yer alıyor. | tolga.erbak@serinletici.com

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.