Close

G-Eazy x H&M koleksiyonu, 1 Mart’ta tüm H&M mağazalarında ve hm.com’da satışa sunuluyor.

Erkeklere özel, sınırlı sayıda ve yeni bir işbirliği; Hip-hop’un keskin seslerinden biri ve birkaç kez platinyum plak kazanmış G-Eazy ile H&M’den!

G-Eazy, nokta atışı stillerini ve sezon trendlerini tanımlayan bir koleksiyon yaratmak için tüm yaratıcı süreçlerde H&M ile birlikte çalıştı. G-Eazy x H&M koleksiyonu, 1 Mart’ta tüm H&M mağazalarında ve hm.com’da satışa sunulacak.

‘‘Giyim tarzım benim imzam gibi ve yaratıcılığımın önemli bir parçası. Bir sanatçı olarak kendimi ifade ediş şekillerimden biri. G-Eazy x H&M koleksiyonuyla çok gurur duyuyorum ve dünya ile paylaşma konusunda sabırsızlanıyorum.’’ diyor G-Eazy.

InStyle

Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email

Hande Sheref

Daha çocukken ailesiyle birlikte ABD'ye yerleşen Hande, Los Angeles'ın bitmeyen sıcak rüzgarlarıyla her güne daha olgunlaşmış ve bilge olarak uyandığına inanıyor. Bir gün ülkesine dönme hayalinden asla vazgeçmeyen Hande Sheref, hayatın tadını çıkartmaktan geri kalmıyor. Serinletici'de ağırlıkla kültür-sanat çalışmalarında yer alan yazar, hayatın bir resim tablosu olduğuna inananlardan... | hande.sheref@serinletici.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.