Lady Gaga alışverişte!

Lady Gaga gittiği süpermarkette alışveriş arabasının içine oturdu., sevgilisi Christian Carino ise arabayı itti. Meraklı bakışlara aldırmayan çift, bir hayli eğlendi.

Geçtiğimiz şubat ayından itibaren birlikte olan ve nişanlandıkları konuşulan Lady Gaga ile Christian Carino California’da birlikte görüntülendi. ABD’li şarkıcı ile iş adamı sevgilisi Christian Carino Malibu’daydı. Bir süpermarkete giden ikili, evleri için alışveriş yaptı.

Alışveriş öncesi biraz eğlenmek isteyen Gaga, etrafındakilerin meraklı bakışlarına aldırmadan mini eteği ve stilettolarıyla market arabasının içine oturdu.

Carino da eğlenceye dahil olarak sevgilisinin oturduğu market arabasını itmeye başladı. Kendilerini izleyenleri de bir hayli güldüren ikilinin keyifli anları kameralara yansıdı. Ekim ayında nişanlandıkları iddia edilen ikilinin evlilik hazırlığında olduğu konuşuluyor.

Number 1

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümünü bitiren Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması’nda, İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Okuldan mezun olan Neval, medya sektöründe çalışmaya devam ederken Serinletici'de Yazı İşleri Müdürlüğü görevini de başarıyla yürütüyor. Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

You may also like...