Close

Kraliyet ailesine biraz daha fazla Amerikalı dokunuşu gelecek gibi görünüyor.

Mayıs ayında düzenlenecek olan yeni -ve diğerlerinden daha farklı olacağına kesin gözüyle bakılan- kraliyet düğünüyle ilgili ufak detaylar gelmeye başladı. Yeni öğrenilen detaysa şimdiye dek oldukça klasik İngiliz tarzında düzenlenen kraliyet düğünlerine bu kez Kaliforniyalı Meghan Markle’ın etkisini taşıyor.

Müstakbel geline yakın bir kaynağın söylediklerine göre kraliyet düğününden önce Meghan Markle arkadaşlarıyla toplanıp gelin partisi yapacak. Ve yine kaynağın doğruladığına göre düğünde nedimeler olacak ve onların kimler olacağı belli bile. Meghan Markle’ın düğün günü yanında istediği nedimelerin isimleri henüz açıklanmasa da mihrapta yürürken annesinin de yanında olacağı da söylenenler arasında.

Düğünün detaylarından, düğün sonrası partiye, gelinlikten şarkı seçimlerine kadar Meghan Markle’ın kafasında onlarca cevap bekleyen düğün soruları olsa gerek. Düğün giderleri elbette kraliyet ailesine yakışan şekilde olsa da, ülke ekonomisine yaklaşık 500 milyon Pound (2,5 trilyon TL) katkıda bulunacağı tahmin ediliyor.

Marie Claire

Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümü mezunu olan Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor.