Vera Wang’in gelinliklerinden ilham alan pastalar

Ünlü gelinlik tasarımcısı Vera Wang, Ladurée ile iş birliği yapıyor. Bu yeni koleksiyon, makaronlardan düğün pastalarına kadar birçok tatlı içeriyor. Ladurée’de yapılan pastalar Vera Wang’in gelinliklerinden ilham alıyor.

“Paris’te unutulamaz olan şey her zaman Ladurée oldu. Çay saatleri, annemle veya kızlarımla alışveriş yaptıktan sonraki yemeklerim… Ladurée Paris yaşantımın çok büyük bir parçası oldu,” diyen Wang, Ladurée’nin varisi ve başkanı Elisabeth Holder ile çalışmaktan mutluluk duyduğunu belirtti.

Bu işbirliği, Ladurée’nin düğün pastaları üzerine ilgiyi artırmanın yanı sıra bir tasarımcı ile işbirliği yapmalarının ilki. Wang’in özel tasarımlarından ilham alacak olan düğün pastası, 26 Ocak’a kadar Ladurée’nin New York’ta Madison Avenue’daki kafesinde sergilenecek. Pastalar 2018 boyunca özel sipariş ile sipariş edilebilecek. Vera Wang ismi, şimdi tam anlamıyla bir düğün mucizesi oldu!

Elle

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümünü bitiren Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması’nda, İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Okuldan mezun olan Neval, medya sektöründe çalışmaya devam ederken Serinletici'de Yazı İşleri Müdürlüğü görevini de başarıyla yürütüyor. Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

You may also like...