Meryl Streep, Big Little Lies kadrosuna katılıyor

Bu yıl 90’ıncı kez düzenlenecek Oscar ödülleri için The Post filmiyle ‘En İyi Kadın Oyuncu’ ödülüne 21 kez aday gösterilen ve ‘Tüm zamanların en çok Oscar’a aday gösterilen oyuncusu’ rekorunu elinde bulunduran Meryl Streep’in yeni dizisi belli oldu. 3 Oscar ödüllü 68 yaşındaki oyuncu, Big Little Lies’ın 2. yeni sezonuyla ekranlara dönüyor.

Geçtiğimiz yılın en çok beğenilen dizilerinden Big Little Lies ikinci sezonuyla geri dönmeye hazırlanırken dizinin kadrosuna çok önemli bir isim katıldı.

New York Times’ın haberine göre; birkaç gün önce The Post filmindeki Kay Graham rolüyle 21. Oscar adaylığını kutlayan Amerikalı aktris Meryl Streep dizinin ikinci sezonunda rol alacak. Streep dizide, Perry Wright (Alexander Skarsgard) karakterinin annesi olan Mary Louise Wright karakterini canlandıracak. 3 Oscar’lı oyuncunun bölüm başına 800 bin dolar alacağı söyleniyor.

Cosmopolitan

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümünü bitiren Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması’nda, İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Okuldan mezun olan Neval, medya sektöründe çalışmaya devam ederken Serinletici'de Yazı İşleri Müdürlüğü görevini de başarıyla yürütüyor. Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

You may also like...