Katy Perry ‘şöhretin bedeli’ni anlattı

Witness albümüyle gündemde olan güzel şarkıcı Katy Perry, Glamour dergisinin yeni sayısının kapağında yer alıyor. 33 yaşındaki ünlü yıldız dergiyle yaptığı röportajında şarkılarından ve kariyerinden bahsetti. İşte Katy’nin o röportajı:

Sadece bir kariyer değil de bir hayat inşa etmesi hakkında:

20’li yaşlarımın başları gerçekten zor zorluydu, yoğundu ve bir şekilde bilinçsizdim. Kariyer odaklıydım, bu harikaydı ama bir sefer tepeye ulaştığınızda sonrasında yıldızlara dokunmak istiyorsunuz, bunun da kalple ilgiisi var.

Kendinden şüphe etmesiyle savaşması hakkında:

Şunu söyleyebilirim ki en iyi şarkılarım ya da en iyi olduğunu düşündüğüm şarkılarım – ‘By the Grace of God,’ ‘Roar,’ ‘Firework – onlar da kendimle motivasyonel konuşmalarım. O şarkılar benimle konuşan ruhlarım.

Number 1

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümü mezunu olan Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Neval, kamu sektöründe çalışırken bir yandan da Serinletici'de yaratıcı yönetmenlik görevini layıkıyla yürütüyor. Yaklaşık üç yıl önce Serinletici Sinema Kulübü'nü kuran Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. Bu yazıları yazarken hem yaşıyor hem de bir hayli eğleniyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

You may also like...