İkonik ve sevimli bir mutfak aksesuarı

DOIY tasarım firması tarafından tasarlanan Saguaro Cactus bardakları beş cam bardak ve bir topluluk ikonik saguaro kaktüs gibi görünecek şekilde yığılmış bir cam kaptan oluşur.

Saguaro Cactus, bir anda yanıltıcı, görsel olarak çekici, formun ve işlevselliğin bir karışımı. Tropik kaktüs şeklini oluşturmak için bir araya toplanan bardaklar böylece hem kolay depolanabiliyor hem de dekoratif bir parça haline gelebiliyor. Beş tane 250 ml’lik bardak ve bir tane 350 ml’lik bardak içerir ve diğerlerini istiflemek için dayanıklı bir temel oluşturur.

icmimarlikdergisi.com

 

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümü mezunu olan Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Neval, kamu sektöründe çalışırken bir yandan da Serinletici'de yaratıcı yönetmenlik görevini layıkıyla yürütüyor. Yaklaşık üç yıl önce Serinletici Sinema Kulübü'nü kuran Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. Bu yazıları yazarken hem yaşıyor hem de bir hayli eğleniyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

İlgili Yazılar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.