Meghan Markle’dan kadınlara destek

Meghan Markle, kadınların güçlerini bulmaları gerekmediğini güçlerini kullanmak için motive edilmelerinin doğru olduğunu söyledi. Müstakbel prenses, Kate Middleton ve Prens Harry ile beraber ilk Kraliyet Vakfı Forumu’na katıldı. Kadın gücü hakkında neler yapılacağı sorusuna güzel bir şekilde cevap veren Markle, kadınların gücünün zaten olduğunu sadece motive edilmeleri gerektiğini vurguladı.

Kadınların parlamaları için daha iyi bir zaman olmadığını söyleyen Markle, “Etrafımızda MeToo ve Time’s Up gibi birçok kampanya görüyoruz. Kadınların birbirlerini desteklemek için daha iyi bir zaman olamaz” diye ekledi.

Sadece kadınların değil erkeklerin de bu değişime katılmaları gerektiğini savunan Markle, Kraliyet Vakfı’nın cinsiyet eşitliği konusunda çalışmalar yapacağını söyledi.

Elle

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümünü bitiren Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması’nda, İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Okuldan mezun olan Neval, medya sektöründe çalışmaya devam ederken Serinletici'de Yazı İşleri Müdürlüğü görevini de başarıyla yürütüyor. Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.