Hepimizin hayali uçan çantalar!

Dolce & Gabbana, Milan Moda Haftası’nda Secrets & Diamonds etkinliğinde çantaları taşımak için insanlar yerine drone’ları seçti.

Podyum boyunca uzanan yaklaşık 8 drone’la markanın çantaları tanıtıldı. Drone’ların üzerine Devotion olarak adlandırılan ve kalp şeklindeki kapakların bulunduğu uçan çantalar seyirci üzerinde etki yarattı.

Defilede gösteriye müdahale edebileceğinden katı bir internet kuralı uygulaması yapıldı. İzleyiciler internetleri kapatılması uyarısı yapılarak gösteriye başlandı.

icmimarlikdergisi.com

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümü mezunu olan Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Neval, kamu sektöründe çalışırken bir yandan da Serinletici'de yaratıcı yönetmenlik görevini layıkıyla yürütüyor. Yaklaşık üç yıl önce Serinletici Sinema Kulübü'nü kuran Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. Bu yazıları yazarken hem yaşıyor hem de bir hayli eğleniyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.