Karşınızda Wonder Woman’ın kötü kadını!

Kristen Wiig’in, Wonder Woman II’de Diana Prince’in düşmanı Cheetah’yı oynayacağı söyleniyor. Yapımcıların ilk seçeneği olan Wiig, 1 Kasım 2019’da vizyona girecek olan Petty Jenkins’in yönettiği filmde Gal Gadot ile beraber oynayacak.

Filmin detayları bilinmese de 1980’lerde Soğuk Savaş döneminde geçecek olan film Amerika’da çekilecek.

Emma Stone’un oynayacağı dedikodularının ardından Wiig’in bu rol için düşünüldüğü ortaya çıktı. Yazın çekilmeye başlanacak filmin kadrosu ve senaryosu hala yapım aşamasında.

Wonder Woman II filmi Anti-Cinsel Taciz Yönergeleri altında yapılan ilk film olacak. Film sektöründeki cinsel taciz kültürünü sona erdirmeyi amaçlayan yönerge, Hollywood dünyasında büyük ses getirmişti.

Elle

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümünü bitiren Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması’nda, İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Okuldan mezun olan Neval, medya sektöründe çalışmaya devam ederken Serinletici'de Yazı İşleri Müdürlüğü görevini de başarıyla yürütüyor. Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.