Kırmızı halıda ‘geri dönüşüm’ başladı

Amanda Seyfried, kırmızı halıda giydiği H&M Conscious Exclusive elbise naylon atıklardan üretildi.

Aktrist Amanda Seyfried yeni filmi Gringo’nun dünya prömiyerinde özel dikim Conscious Exclusive elbisesiyle kırmızı halıda boy gösterdi. Seyfried’in giydiği mavi-gri tonlarındaki yere kadar uzanan gece elbisesi balık ağları ve diğer naylon atıklardan %100 yeniden üretilen naylon liflerinden elde edilen Econyl gibi yeni sürdürülebilir materyalle hazırlandı.

Amanda Seyfried’in dünya prömiyerinde giydiği elbise bu seneki Conscious Exclusive koleksiyonunun güçlü feminen temasını gözler önüne seriyor.

H&M Conscious Exclusive koleksiyonu dünya ile aynı anda 19 Nisan’da seçili mağazalarda, Türkiye’de sadece Zorlu ve İstinye Park H&M mağazalarında ve onlineda satışa sunulacak.

Elle

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümünü bitiren Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması’nda, İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Okuldan mezun olan Neval, medya sektöründe çalışmaya devam ederken Serinletici'de Yazı İşleri Müdürlüğü görevini de başarıyla yürütüyor. Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.