Close

Meghan Markle kraliyet kurallarını yıkabilecek mi?

16Prens Harry ile evlenecek olan Meghan Markle kraliyet kurallarına karşı gelecek bir istekte bulundu.

İngiliz Kraliyet ailesinin yeni gelini olma yolunda ilerleyen Meghan Markle hakkında sarayın kurallarını yıkabileceği iddiası atıldı. Babası Thomas Markle ile arasının iyi olmadığı bilinen Meghan’ın isteği, kilise koridorunda annesi Doria Radlan ile beraber yürümek.

Ancak geleneklere göre gelinin yanında bir kadının yürümesi doğru değil. Saraydakilerin bir kısmı bu durumu anlayışla karşılarken bir kısmı doğru olmadığını savunuyor.

Cosmopolitan

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümü mezunu olan Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Neval, kamu sektöründe çalışırken bir yandan da Serinletici'de yaratıcı yönetmenlik görevini layıkıyla yürütüyor. Yaklaşık üç yıl önce Serinletici Sinema Kulübü'nü kuran Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. Bu yazıları yazarken hem yaşıyor hem de bir hayli eğleniyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.