Liam Gallagher, 14 Ağustos’ta İstanbul’da

Bütün müzik dünyasıyla kavgalı ve yaşayan her şeyle tartışma potansiyeline sahip biri olarak tanıdığımız Liam Gallagher, ilk konserini vermek üzere İstanbul’a geliyor!

Birleşecek mi birleşmeyecek mi iddiaları devam ederken Oasis’in dağılışından beri ilk solo albümünü geçtiğimiz sene çıkartan Liam Gallagher, BKM Online işbirliğiyle 14 Ağustos’ta Küçükçiftlik Park’a geliyor. Hem kendi albümünden hem de Oasis klasiklerinden bol bol şarkılar dinleyip eşlik edeceğimiz gecenin biletleri ne zaman çıkacak henüz belli değil.

Şüphesiz bu yazın en büyük etkinliklerinde tepeye oynar konumda olan konser için şimdiden Oasis ve Liam Gallagher diskografisini dinlemeye başlayalım.

Playtuşu

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Ali Bardakçı

Gaziantep Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü'nü bitiren Ali, iş yaşamını aynı şehirde sürdürüyor. 19. yüzyıl sanat akımları üzerine hobi amaçlı çalışmaları bulunan Ali, Serinletici'de gündemi her alanda takip etmeyi hedefliyor. | ali.bardakci@serinletici.com

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.