Göz alıcı bir dondurma dükkanı

Tasarım stüdyosu Plasma Nodo, Kolombiya’nın Medellin kentinde, parlak ve eğlenceli renkleriyle modern bir dondurma dükkanı olan ‘Soft Touch’ın tasarımını tamamladı.

Dondurma dükkanı Soft Touch, giriş kısmından itibaren özellikle çocuk ziyaretçilerini etkilemeye başlayan çarpıcı bir mekan. İç mekanda, girişin sağ kısmında turkuaz renkli duvar ve beyaz bir tezgah bulunan bir servis alanı mevcut.

Tezgahın arkasında lezzetleri gösteren grafikler ve alanın sonundaki duvarda parlak bir pembe neon tabela bulunuyor. Aynı zamanda mekanda derinlik katılmasına yardımcı olan pek çok ayna mevcut.

icmimarlikdergisi.com

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümü mezunu olan Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Neval, kamu sektöründe çalışırken bir yandan da Serinletici'de yaratıcı yönetmenlik görevini layıkıyla yürütüyor. Yaklaşık üç yıl önce Serinletici Sinema Kulübü'nü kuran Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. Bu yazıları yazarken hem yaşıyor hem de bir hayli eğleniyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

İlgili Yazılar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.