Solo: A Star Wars Story resmi fragmanı yayınlandı

Star Wars evreninin belki de en çok tanınan gemisi Millenium Falcon ve onun efsanevi pilotu Han Solo yepyeni bir hikayeyle karşımıza çıkıyor. İşte, Solo: A Star Wars Story resmi fragmanı.

Yeni Star Wars hikayesi, Genç Han Solo ve Chewbacca tarafından 12 parsec’ten kısa sürede içerisinde Kessel Uçuşu gerçekleştirilmesine tanık olmamızı sağlayacak. Oldukça zorlu geçen bir soygun izleyeceğimiz filmin çekimlerinde de birçok sorun çıktığını da not olarak düşmek gerek.

Yönetmen koltuğunda Ron Howard’ın yer aldığı filmde Solu karakteri Alden Ehrenreich tarafından canlandırılıyor. Kendisi fragmana bakılırsa bu ağır rolün üstesinden gelmiş gibi gözüküyor. Malum karakter daha önce yıldız oyuncu Harrison Ford tarafından canlandırılmıştı. Ayrıca, Ejderhaların Annesi Khaleesi Emilia Clarke, Qi’ra rolüyle farklı bir şekilde bu hikayede boy gösterecek. Diğer oyuncular arasında Donald Glover, Woody Harrelson, Thandie Newton, Paul Bettany, Joonas Suotamo gibi başarılı isimler yer alıyor.

Solo: A Star Wars Story resmi fragmanı

25 Mayıs tarihinde vizyona girecek olan film bakalım Rogue One: A Star Wars Story kadar başarı yakalayabilecek mi?

Shiftdelete

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Tolga Erbak

1986 yılında Kırklareli’de doğan Tolga Erbak, ilk ve orta öğretimini aynı şehrin Lüleburgaz ilçesinde tamamladı. Eğitim yaşamına İstanbul Kültür Üniversitesi’nde işletme okuyarak devam eden Tolga, üniversite yaşamının ardından İngiltere’de dil eğitimini tamamladı. Bu süre zarfında online dergi EDergim’in genel yayın yönetmenliği, yabancı film/diziler için altyazı çevirileri ve çeşitli dergi & sitelere Formula 1 haber çevirileri yapıp köşe yazıları yazan Tolga, aynı zamanda Türkiye’de önemli yer tutan sözlük sitelerinden Limon Sözlük’ün de kurucusu. Tolga Erbak’ın 2010 yılında başladığı ilk romanı Gidecek Var, yaklaşık 1,5 yılda tamamlandı ve 2012′nin Aralık ayında, Cinius Yayınları’ndan çıktı. 2015 yılında Beykent Üniversitesi İşletme Yönetimi (MBA) bölümünde yüksek lisansını tamamlayan Tolga, yine 2015’te, internet kullanıcılarının değişen beklentileri çerçevesinde Limon Sözlük’ü yeniden konumlandırarak aktüel haber-eğlence sitesi Serinletici'nin kurulmasına öncülük etti ve halen Serinletici'nin genel yayın yönetmenliği konumunda yer alıyor. | tolga.erbak@serinletici.com

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.