Close

La Casa de Papel’in 3. sezonu onaylandı

Türkiye’de büyük bir hayran kitlesine ulaşan La Casa de Papel’in 3. sezonunun çekileceği resmi olarak duyruldu.

La Casa de Papel’in 3. sezonu ne zaman yayınlanacak?

La Casa de Papel’in 3. sezonunun yayın tarihi ise 2019 yılı olacak.

İspanya’da başladığı yolculuğuna Netflix sayesinde tüm dünyaya yayılarak devam eden La Casa de Papel’in 3. sezonunda nasıl gelişmeler yaşanacağı ise henüz bilinmiyor.

Dizinin Netflix sırasıyla ilk iki sezonunda Profesör ve ekibinin İspanya merkez bankasına kendisini kapatarak kendilerine para basmaları konu ediliyordu.

Ekibin felsefeleri basit bir hırsızlığın ötesinde, yıllar yılı merkez bankalarının bastığı paraların nasıl suç sayılmadığı konusuna dem vurarak kendi ahlaki değerlerini yaratmaya çalışıyordu.

Tolga Erbak

1986 yılında Kırklareli’de doğan Tolga Erbak, ilk ve orta öğretimini aynı şehrin Lüleburgaz ilçesinde tamamladı. Eğitim yaşamına İstanbul Kültür Üniversitesi’nde işletme okuyarak devam eden Tolga, üniversite yaşamının ardından İngiltere’de dil eğitimini tamamladı. Bu süre zarfında online dergi EDergim’in genel yayın yönetmenliği, yabancı film/diziler için altyazı çevirileri ve çeşitli dergi & sitelere Formula 1 haber çevirileri yapıp köşe yazıları yazan Tolga, aynı zamanda Türkiye’de önemli yer tutan sözlük sitelerinden Limon Sözlük’ün de kurucusu. Tolga Erbak’ın 2010 yılında başladığı ilk romanı Gidecek Var, yaklaşık 1,5 yılda tamamlandı ve 2012′nin Aralık ayında, Cinius Yayınları’ndan çıktı. 2015 yılında Beykent Üniversitesi İşletme Yönetimi (MBA) bölümünde yüksek lisansını tamamlayan Tolga, yine 2015’te, internet kullanıcılarının değişen beklentileri çerçevesinde Limon Sözlük’ü yeniden konumlandırarak aktüel haber-eğlence sitesi Serinletici'nin kurulmasına öncülük etti ve halen Serinletici'nin genel yayın yönetmenliği konumunda yer alıyor. | tolga.erbak@serinletici.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.