‘Hollywood standartları artık değişmeli’

The Greatest Showman filminin yıldızı Zendaya, 22 Nisan Pazar günü New York’taki Javits Center’da düzenlenen 2018 Beautycon Festivali’ne katıldı.

Festival için renkli bir elbise tercih eden 21 yaşındaki güzel oyuncu, sahnede Hollywood’un güzellik standartlarıyla ilgili önemli bir konuşma yaptı:

Zendaya “Ben Hollywood’un kabul edebildiği versiyonda bir siyah kızım, ve bunun değişmesi gerekiyor” diyerek sinema sektörünün siyahilerle ilgili güzellik yaklaşımına dikkat çekti.

Number 1

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümünü bitiren Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması’nda, İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Okuldan mezun olan Neval, medya sektöründe çalışmaya devam ederken Serinletici'de Yazı İşleri Müdürlüğü görevini de başarıyla yürütüyor. Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.