CHP’nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce mi?

24 Haziran 2018’de yapılacak cumhurbaşkanlığı seçimi öncesi tüm gözler CHP’nin göstereceği adaya kilitlendi.

Bugün bir afiş çalışması olarak yapılan sızıntı ise, adayın açıklanacağı 4 Mayıs öncesinde gündeme en yakın bakış açısı olarak karşımıza çıktı.

İnce’nin soyadıyla kafiyeli olduğu görülen “Türkiye’ye Güvence” afişi ile basılan afişte, Muharrem İnce’nin yanınki fors, cumhurbaşkanlığı adaylığını simgeliyor.

Sızıntının elbette doğru olmama ihtimali de mevcut ancak içerisinde bulunulan şartlar göz önünde bulundurulduğunda, Muharrem İnce’nin CHP tabanını küstürmeyecek en makul adaylardan biri olduğu da bir gerçek.

Tolga Erbak

1986 yılında Kırklareli’de doğan Tolga Erbak, ilk ve orta öğretimini aynı şehrin Lüleburgaz ilçesinde tamamladı. Eğitim yaşamına İstanbul Kültür Üniversitesi’nde işletme okuyarak devam eden Tolga, üniversite yaşamının ardından İngiltere’de dil eğitimini tamamladı. Bu süre zarfında online dergi EDergim’in genel yayın yönetmenliği, yabancı film/diziler için altyazı çevirileri ve çeşitli dergi & sitelere Formula 1 haber çevirileri yapıp köşe yazıları yazan Tolga, aynı zamanda Türkiye’de önemli yer tutan sözlük sitelerinden Limon Sözlük’ün de kurucusu. Tolga Erbak’ın 2010 yılında başladığı ilk romanı Gidecek Var, yaklaşık 1,5 yılda tamamlandı ve 2012′nin Aralık ayında, Cinius Yayınları’ndan çıktı. 2015 yılında Beykent Üniversitesi İşletme Yönetimi (MBA) bölümünde yüksek lisansını tamamlayan Tolga, yine 2015’te, internet kullanıcılarının değişen beklentileri çerçevesinde Limon Sözlük’ü yeniden konumlandırarak aktüel haber-eğlence sitesi Serinletici'nin kurulmasına öncülük etti ve halen Serinletici'nin genel yayın yönetmenliği konumunda yer alıyor. | tolga.erbak@serinletici.com

İlgili Yazılar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.