Destiny’s Child yeniden mi birleşiyor?

Süperstar Beyoncé, müzik kariyerine birlikte başlangıç yaptığı Destiny’s Child grubuna geri mi dönüyor? Coachella’daki sürpriz performanslarıyla hayranlarını sevindiren 90’ların popüler kız grubu, şu günlerde birbirlerinin yanından ayrılmıyor.

Haftalardır birlikte sahne alan Destiny’s Child, sahne dışında da eski dostluklarını pekiştiriyor. Peter Dundas’ın Los Angeles mağazasının açılışına katılan Beyoncé, Kelly Rowland ve Michelle Williams, Instagram’da eğlenceli pozlarıyla bunu kanıtladılar.

Özlem gideren süper üçlü, kutlama yaptıkları Instagram kareleriyle, Destiny’s Child’in birleşme müjdesinin sinyallerini mi veriyor diye düşündürdüler. 90’ların popüler kız grubu Destiny’s Child, yoğun ilgi gören Coachella performanslarının ardından özel bir turne haberiyle hayranlarına sürpriz mi yapacak?

coachella destiny's child 2018 ile ilgili görsel sonucu

Beyoncé, zirvesindeki solo kariyerini bırakıp başladığı yere Destiny’s Child’e geri dönecek mi? Bu soruların cevaplarını önümüzdeki günlerde öğreneceğiz.

Vogue

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümü mezunu olan Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Neval, kamu sektöründe çalışırken bir yandan da Serinletici'de yaratıcı yönetmenlik görevini layıkıyla yürütüyor. Yaklaşık üç yıl önce Serinletici Sinema Kulübü'nü kuran Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. Bu yazıları yazarken hem yaşıyor hem de bir hayli eğleniyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

İlgili Yazılar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.