Dünya şampiyonundan çıplak basın toplantısı

Snooker oyuncusu Mark Williams, katıldığı 2018 Dünya Snooker Şampiyonası’nda ‘eğer şampiyon olursa basın toplantısına çıplak bir şekilde çıkacağını’ açıklamıştı.

‘ASLA YAPMAM DEDİĞİM BİR ŞEYİ YAPTIM’

Daha sonra, rakibi John Higgins’i 18-16 yenerek dünya şampiyonluğunu ilan eden Williams, sözünü tuttu ve basın toplantısına üzerinde yalnızca bir havluyla birlikte çıplak bir şekilde çıktı. Basın toplantısında konuşan Williams, şampiyonluğu ve verdiği sözle ilgili şöyle konuştu: “Şu anda biraz garip hissediyorum ve burası biraz soğuk! Ancak başka hiçbir turnuva kazanamazsam bile umrumda olmaz, ben ‘asla yapmam’ dediğim bir şeyi yaptım.”

‘EŞİM İKNA ETTİ’

Şampiyonluğuyla ilgili olarak “15 yılın ardından yeniden kazanmak inanılmaz bir şey” diyen Williams ayrıca “Geçen sene burada bile değildim, elinde birasıyla karavanda başarısız olmuş bir şekilde oturuyordum. Bu oyun da benim için çok zordu, ciddi bir şekilde vaz geçmeyi düşündüm ancak eşim Jo devam etmem için beni ikna etti” dedi.

Sputnik

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Merve Deniz

Serinletici'ye ismini veren serinletici ve viral içerik editörlüğü yapan Merve Deniz, İzmir Ekonomi Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu. Serinletici'de haber çevirilerine de yardımcı olan Merve’nin en büyük hobisi fotoğrafçılık. Geleceğe yönelik fotoğrafçılık hedefleri arasında fortfolyosunu online bir sergiye dönüştürmek de var. Kendisini tanımlamada -fotoğrafçılıktan bile önce- ilk kelime olarak “kedisever”i seçen Merve, halen İzmir’de yaşıyor. | merve.deniz@serinletici.com

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.