Bohemian Rhapsody’den ilk fragman

Freddie Mercury’nin hayatının anlatıldığı Bohemian Rhapsody filminden ilk fragman yayınlandı.

Filmde Queen’in efsanevi solisti Freddie Mercury’yi Rami Malek canlandırıyor. Fragmandaki görüntüler Mercury hayranlarını bir hayli heyecanlandırdı. Ülkemizde 2 Kasım’da vizyona girmesi planlanan Bohemian Rhapsody, dünyanın en sevilen sanatçılarından Freddie Mercury’nin nasıl dev bir müzik adamı haline gelmesini anlatıyor.

Bohemian Rhapsody ile ilgili görsel sonucu

Queen’in şöhrete kavuşmasında büyük bir rolü olan Mercury’nin, müzik dünyasındaki başarısı ve hayat tarzının kontrolden çıkması ile yaşadığı krizlerin yansıtıldığı Bohemian Rhapsody’yi merakla bekliyoruz.

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümü mezunu olan Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Neval, kamu sektöründe çalışırken bir yandan da Serinletici'de yaratıcı yönetmenlik görevini layıkıyla yürütüyor. Yaklaşık üç yıl önce Serinletici Sinema Kulübü'nü kuran Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. Bu yazıları yazarken hem yaşıyor hem de bir hayli eğleniyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

İlgili Yazılar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.