Close

Moda endüstrisinin lüks markaları, kraliyet düğününün heyecanına kapılmaya başladı. Louis Vuitton, Prens Harry ve Meghan Markle’ın 19 Mayıs’ta gerçekleşecek düğününü kutlamak için, sınırlı sayıda bir çanta koleksiyonu çıkardı.

Sadece Louis Vuitton’un Londra’daki ana mağazasından satın alınabilecek ve üzerinde İngiliz bayrağı bulunan koleksiyon, moda evinin en popüler çanta modelleri olan Keepall, Speedy, Neo Noe ve Petite Malle’yi içeriyor. 85 parçadan oluşan patriotik koleksiyon, sınırlı sayıda üretileceğinden, yeteri kadar hızlı olan müşteriler için gerçekten özel bir kraliyet düğün hatırası olacak.

Markanın New Bond Street mağazasının vitrini İngiliz bayraklarıyla süslenirken, aynı zamanda Louis Vuttion mağaza camlarına da “Louis Vuitton Prens Harry ve Meghan Markle’ın kraliyet düğününü kutluyor” şeklinde bir mesaj bıraktı.

Louis Vuitton

Meraklısına not: Çantalar bugünden itibaren Louis Vuitton’u Londra’daki amiral gemisi, 17/20 New Bond St’dan satın alınabilir.

Vogue

Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümü mezunu olan Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.