Elon Musk’ın ürettiği şekerden ilk görüntü

Elon Musk, yeni ve ilginç iş alanlarına adım atmaktan vazgeçmeyi düşünmüyor. Seri girişimci, cyborg ejderhası, bir komedi projesi ve Boring Company’nin alev silahının ardından şimdi de bir şekerleme firması kuruyor. Hatta şekerin ilk görüntüsünü Musk Instagram hesabında paylaştı.

Resmi Twitter hesabından paylaşımlarda bulunan Musk, yakında bir şeker firması açmaya hazır olduğunu ve bunun inanılmaz olacağını belirtmiş; gelen binlerce soru üzerine ise Musk, “Evet, bu konuda oldukça ciddiyim” açıklamasını yapmıştı. Musk’ın dün paylaştığı görüntü ise bu konuda ne kadar ciddi olduğunu ortaya koydu. Musk, ilk şekerleme görselini yine aynı platformadan paylaştı.

Musk’ın paylaşımı binlerce beğeni alırken görselin altına da yüzlerce yorum yağdı. Musk daha öncesinde de Boring Company şirketine fon sağlamak için alev silahı ve şapka satarak büyük bir gelir elde etmişti.

Tesla, geçtiğimiz günlerde finansal olarak en kötü dönemini yaşadığını açıklamıştı, SpaceX içinde durumlar pek iç açıcı değil. Ancak finansal işlerde farklı fikirleriyle öne çıkan Elon Musk, yine ilginç bir yöntem deneyeceğe benziyor.

Hürriyet

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Emre Kalkan

Mobil cihazlara ve donanımlara oldukça ilgili olan Emre, konsol oyunları olmadan yaşayamayacağına inananlardan. Türkiye'de VR'ın da öncülerinden olan Emre, bilgisayar programcılığı okuyor ve Serinletici'ye pek çok konuda katkı sağlıyor. | emre.kalkan@serinletici.com

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.