Serinletici, yeni tasarımıyla karşınızda

Zamana ayak uydurmak; bir gereklilik. Bunu yaparken kendi değerlerini korumak da bir o kadar önemli.

Serinletici de, 2015 yılından beri çeşitli güncellemeleriyle kullandığı tasarımını 23 Mayıs 2018 itibariyle baştan aşağı yeniledi.

Sağ menüdeki minik alanına rağmen harikalar yaratan “Editörün Seçimi” kısmı, 6 adet öne çıkan yazımızı artık sitemizin en değerli bölümünde, en üstte sergileyecek. Bu değişiklik, zaten hemen altta yer alan son yazıları sıralamaktan başka bir görevi bulunmayan slider kısmından çok daha kullanışlı olacak.

Sağ menünün üst tarafı ise herkesin hayatının bir döneminde dikkatini çekmeyi görev edinen ve zamana yenilmeyen “Keşfet” bölümüne tahsis edildi.

Bunların dışında içerikleri zamana yayılmış bir şekilde güncellemeye açık olsa da, Serinletici’nin tüm okurlarımızın aşina olduğu sağlı sollu menülerini koruma kararı aldık.

Fazla yabancılık çekmeyeceğiniz ancak yenilikleri de hissedeceğiniz yeni tasarımımızın tadını çıkartın!

Tolga Erbak

1986 yılında Kırklareli’de doğan Tolga Erbak, ilk ve orta öğretimini aynı şehrin Lüleburgaz ilçesinde tamamladı. Eğitim yaşamına İstanbul Kültür Üniversitesi’nde işletme okuyarak devam eden Tolga, üniversite yaşamının ardından İngiltere’de dil eğitimini tamamladı. Bu süre zarfında online dergi EDergim’in genel yayın yönetmenliği, yabancı film/diziler için altyazı çevirileri ve çeşitli dergi & sitelere Formula 1 haber çevirileri yapıp köşe yazıları yazan Tolga, aynı zamanda Türkiye’de önemli yer tutan sözlük sitelerinden Limon Sözlük’ün de kurucusu. Tolga Erbak’ın 2010 yılında başladığı ilk romanı Gidecek Var, yaklaşık 1,5 yılda tamamlandı ve 2012′nin Aralık ayında, Cinius Yayınları’ndan çıktı. 2015 yılında Beykent Üniversitesi İşletme Yönetimi (MBA) bölümünde yüksek lisansını tamamlayan Tolga, yine 2015’te, internet kullanıcılarının değişen beklentileri çerçevesinde Limon Sözlük’ü yeniden konumlandırarak aktüel haber-eğlence sitesi Serinletici'nin kurulmasına öncülük etti ve halen Serinletici'nin genel yayın yönetmenliği konumunda yer alıyor. | tolga.erbak@serinletici.com

İlgili Yazılar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.