Emilia Clarke, Game of Thrones çekimlerinde perişan oldu

HBO‘nun efsane dizisi Game of Thrones final sezonu 2019’da yayınlanacak. Ancak şimdiden dizinin son sezonu ve çekimleri ile ilgili duyumlar bitmek bilmiyor. Dizinin en önemli karakterlerinden biri olan Daenerys Targaryen‘i canlandıran Emilia Clarke, verdiği bir röportajda duygusal olarak perişan olduğunu söyledi.

Ünlü oyuncu Emilia Clarke, geçtiğimiz günlerde Vanity Fair‘e verdiği bir röportajında Game of Thrones‘un final sahneleri ile ilgili açıklamalar yaptı. Dizinin çekimlerinin halen devam ettiği bilinse de Clarke‘ın yaptığı açıklama ile kendi sahnelerinin çekimlerinin bittiği anlaşıldı. Oynadığı Daenerys Targaryen karakterinin son sahnelerini çekerken duygusal olarak çöktüğünü ve perişan olduğunu söyleyen başarılı oyuncu, GoT setini çok özleyeceğini söyledi.

Röportajında Sansa Stark karakterini canlandıran Sophie Turner ve kardeşi Arya Stark‘ı canlandıran Maisie Williams ile beraber bir sahne çektiğini söyleyen Clarke, bir başka ipucu daha vermiş oldu. Bugüne kadarki hiçbir sahnede bu üçlü beraber görünmemişti.

Game of Thrones setinde cep telefonu yasak

Clarke’ın bir diğer açıklaması ise set içerisinde cep telefonu yasaklandığı için hatıralarını bir günlüğe yazması oldu. Ayrıca bazı fotoğraflarının da set fotoğrafçıları tarafından çekildiğini söyleyen oyuncu, bu fotoğraflarını ileride hayranlarıyla paylaşabileceğini söyledi.

Son sezonunun 6 bölüm süreceği öğrenilen Game of Thrones için çekimler büyük bir özenle yapılıyor. Geçtiğimiz günlerde alınan bir duyuma göre sadece bir savaş sahnesinin çekimlerinin 55 günde tamamlandığı dizi hakkında 2019’a kadar daha çok dedikodu geleceğe benziyor.

Shiftdelete

Tolga Erbak

1986 yılında Kırklareli’de doğan Tolga Erbak, ilk ve orta öğretimini aynı şehrin Lüleburgaz ilçesinde tamamladı. Eğitim yaşamına İstanbul Kültür Üniversitesi’nde işletme okuyarak devam eden Tolga, üniversite yaşamının ardından İngiltere’de dil eğitimini tamamladı. Bu süre zarfında online dergi EDergim’in genel yayın yönetmenliği, yabancı film/diziler için altyazı çevirileri ve çeşitli dergi & sitelere Formula 1 haber çevirileri yapıp köşe yazıları yazan Tolga, aynı zamanda Türkiye’de önemli yer tutan sözlük sitelerinden Limon Sözlük’ün de kurucusu. Tolga Erbak’ın 2010 yılında başladığı ilk romanı Gidecek Var, yaklaşık 1,5 yılda tamamlandı ve 2012′nin Aralık ayında, Cinius Yayınları’ndan çıktı. 2015 yılında Beykent Üniversitesi İşletme Yönetimi (MBA) bölümünde yüksek lisansını tamamlayan Tolga, yine 2015’te, internet kullanıcılarının değişen beklentileri çerçevesinde Limon Sözlük’ü yeniden konumlandırarak aktüel haber-eğlence sitesi Serinletici'nin kurulmasına öncülük etti ve halen Serinletici'nin genel yayın yönetmenliği konumunda yer alıyor. | tolga.erbak@serinletici.com

İlgili Yazılar: