Diego Boneta, Tom Cruise’un tahtına aday

Diego Boneta, kısa süre önce prestijli New York Times gazetesi tarafından yeni Tom Cruise olarak anıldı, hal böyle olunca tüm dünyanın dikkati bir anda bu yakışıklıya çevrildi.

Televizyon dizilerinde yıldızı parlayınca ardı ardına film teklifleri alan Meksikalı oyuncu ve şarkıcı Pretty Little Lies, Scream Queens ve Hollywood yıldızlarının rol aldığı görkemli Broadway müzikalinin sinema uyarlaması olan Rock of Ages’in ardından şimdi de resmi ismi henüz açıklanmayan Terminator 6’nın kadrosunda yer alacak.

Bugüne kadar üç albüm yayınlayan Boneta, şöhret basamaklarını tırmanmakla meşgul anlayacağınız.

Cosmopolitan

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümü mezunu olan Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Neval, kamu sektöründe çalışırken bir yandan da Serinletici'de yaratıcı yönetmenlik görevini layıkıyla yürütüyor. Yaklaşık üç yıl önce Serinletici Sinema Kulübü'nü kuran Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. Bu yazıları yazarken hem yaşıyor hem de bir hayli eğleniyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

İlgili Yazılar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.