Samsung Galaxy Note 9 ne zaman tanıtılacak?

Samsung’un öncü phablet serisi Galaxy Note serisinin yeni üyesi için geri sayım başladı.

Samsung’a yakın kaynaklardan edinilen bilgilere göre şirket, Galaxy Note 9’u 2 Ağustos vyea 9 Ağustos 2018’de tanıtmayı planlıyor.

Samsung Galaxy Note 9’un beklenen özelliklerinin arasındaysa Snapdragon 845 işlemci, 6 GB RAM, 256 GB dahili hafıza, 12 MP çift kamera ve 4000 mAh’a yakın bir pil var.

Android 8.1 ile gelmesi beklenen Samsung Galaxy Note 9’un üst varyasyonlarında 8 GB RAM ve 512 GB dahili hafıza seçeneklerini de sunması bekleniyor.

Tolga Erbak

1986 yılında Kırklareli’de doğan Tolga Erbak, ilk ve orta öğretimini aynı şehrin Lüleburgaz ilçesinde tamamladı. Eğitim yaşamına İstanbul Kültür Üniversitesi’nde işletme okuyarak devam eden Tolga, üniversite yaşamının ardından İngiltere’de dil eğitimini tamamladı. Bu süre zarfında online dergi EDergim’in genel yayın yönetmenliği, yabancı film/diziler için altyazı çevirileri ve çeşitli dergi & sitelere Formula 1 haber çevirileri yapıp köşe yazıları yazan Tolga, aynı zamanda Türkiye’de önemli yer tutan sözlük sitelerinden Limon Sözlük’ün de kurucusu. Tolga Erbak’ın 2010 yılında başladığı ilk romanı Gidecek Var, yaklaşık 1,5 yılda tamamlandı ve 2012′nin Aralık ayında, Cinius Yayınları’ndan çıktı. 2015 yılında Beykent Üniversitesi İşletme Yönetimi (MBA) bölümünde yüksek lisansını tamamlayan Tolga, yine 2015’te, internet kullanıcılarının değişen beklentileri çerçevesinde Limon Sözlük’ü yeniden konumlandırarak aktüel haber-eğlence sitesi Serinletici'nin kurulmasına öncülük etti ve halen Serinletici'nin genel yayın yönetmenliği konumunda yer alıyor. | tolga.erbak@serinletici.com

İlgili Yazılar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.