iPhone SE 2 tamamen iptal olmuş olabilir

Apple’ın iPhone 5 tasarımında satışa sunduğu iPhone SE, özellikleri ve boyutuyla pek çok kullanıcının favorisi haline gelmişti.

Hal böyle olunca çıkışının üzerinden 2 yıldan uzun bir süre geçen iPhone SE’nin yeni versiyonu beklentileri bir hayli arttı.

Ancak analistlere göre iPhone SE 2 bu yıl içerisinde kesinlikle gelmeyecek.

Özellikle iPhone X tasarımında ve daha küçük bir model beklentileri, Apple’ın bu tasarımları üst modellerde kullanma isteği sebebiyle tıkanmış gibi görünüyor.

Ufak ekranlı telefonları sevenlerin yanında genel müşteri kitlesinin büyük ekrana yönelmesi de Apple’ı iPhone SE 2 konusunda adım atmamaya zorluyor.

iPhone SE 2 için gelen son sızıntılarda cihazın iPhone 7 işlemcisini kullanacağı ve 4,2 inc ekrana sahip olacağı yönündeydi.

Tolga Erbak

1986 yılında Kırklareli’de doğan Tolga Erbak, ilk ve orta öğretimini aynı şehrin Lüleburgaz ilçesinde tamamladı. Eğitim yaşamına İstanbul Kültür Üniversitesi’nde işletme okuyarak devam eden Tolga, üniversite yaşamının ardından İngiltere’de dil eğitimini tamamladı. Bu süre zarfında online dergi EDergim’in genel yayın yönetmenliği, yabancı film/diziler için altyazı çevirileri ve çeşitli dergi & sitelere Formula 1 haber çevirileri yapıp köşe yazıları yazan Tolga, aynı zamanda Türkiye’de önemli yer tutan sözlük sitelerinden Limon Sözlük’ün de kurucusu. Tolga Erbak’ın 2010 yılında başladığı ilk romanı Gidecek Var, yaklaşık 1,5 yılda tamamlandı ve 2012′nin Aralık ayında, Cinius Yayınları’ndan çıktı. 2015 yılında Beykent Üniversitesi İşletme Yönetimi (MBA) bölümünde yüksek lisansını tamamlayan Tolga, yine 2015’te, internet kullanıcılarının değişen beklentileri çerçevesinde Limon Sözlük’ü yeniden konumlandırarak aktüel haber-eğlence sitesi Serinletici'nin kurulmasına öncülük etti ve halen Serinletici'nin genel yayın yönetmenliği konumunda yer alıyor. | tolga.erbak@serinletici.com

İlgili Yazılar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.