Liam Hemsworth usta müzisyenleri aratmadı

Yakışıklı aktör Liam Hemsworth, önceki gün yeni filmi ‘Isn’t It Romantic’in New York’taki setinde görüntülendi.

Filmde Natalie karakterini canlandıran Priyanka Chopra ile başrolü paylaşan Hemsworth, senaryo gereği bir sahnede saksafon çaldı. Hemsworth, saksafon çalıyormuş gibi yapsa da sahnede sergilediği figürlerle usta müzisyenleri aratmadı. Bu eğlenceli görüntüler çevreden geçenlerin de dikkatinden kaçmadı.

Filmin konusuna gelecek olursak… New York’ta mimarlık yapan Natalie, işinde başarılı olmak için fazlasıyla çalışmaktadır. Fakat yeni gökdelenler tasarlamayı beklerken, kendisinden kahve dağıtımı yapması istenir. Kariyerindeki mutsuz yaşantısının yanı sıra gönül ilişkilerinde de oldukça karamsar olan Natalie’nin hayatı, bir soyguncu ile tanışmasıyla değişir.

Fotoğraf: Just Jared

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümü mezunu olan Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Neval, kamu sektöründe çalışırken bir yandan da Serinletici'de yaratıcı yönetmenlik görevini layıkıyla yürütüyor. Yaklaşık üç yıl önce Serinletici Sinema Kulübü'nü kuran Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. Bu yazıları yazarken hem yaşıyor hem de bir hayli eğleniyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

İlgili Yazılar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.