Time, kapağında Trump ve Putin’i birleştirdi

ABD’de yayın yapan Time dergisi, 30 Temmuz’da piyasaya süreceği yeni sayısına, ABD Başkanı Donald Trump ile Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in yüzlerini birleştirdiği fotoğrafa yer verdi.

Time dergisi, Temmuz’da piyasaya sürülecek sayısını Putin ve Trump’ın Helsinki’deki zirvesine ayırdı. Diğer sayılardan farklı olarak yalnızca bir başlık atan Time dergisinin bu özel sayısı, ‘Zirve Krizi’ kapağı ile çıkacak.

”Trump beklediğinden fazlasını aldı”
Time, Twitter hesabından Putin ve Trump yüzlerinin birbirleri arasındaki geçişinin yer aldığı bir animasyon da yayınladı. Twitter mesajında, “Trump, Putin ile bir zirve istiyordu. Beklediğinden fazlasını aldı” ifadeleri kullanıldı.

T24

Merve Deniz

Serinletici'ye ismini veren serinletici ve viral içerik editörlüğü yapan Merve Deniz, İzmir Ekonomi Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu. Serinletici'de haber çevirilerine de yardımcı olan Merve’nin en büyük hobisi fotoğrafçılık. Geleceğe yönelik fotoğrafçılık hedefleri arasında fortfolyosunu online bir sergiye dönüştürmek de var. Kendisini tanımlamada -fotoğrafçılıktan bile önce- ilk kelime olarak “kedisever”i seçen Merve, halen İzmir’de yaşıyor. | merve.deniz@serinletici.com

İlgili Yazılar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.