Meghan Trainor’ın albüm tarihi ertelendi

Genç şarkıcı Meghan Trainor, kısa bir süre önce Treat Myself adını verdiği yeni stüdyo albümünün yayınlanma tarihini duyurmuştu.

24 yaşındaki güzel şarkıcı daha sonra Instagram hesabında bir fotoğraf paylaşıp altına albümünün çıkış tarihini ertelediğini açıkladı. İşte Meghan’ın yayınladığı o yazı:

“Geçen yıl hayatımın en heyecanlı yıllarından bir tanesiydi. Hayatımı aşkı Daryl’la nişanlandım! Diddy, DJ Khaled ve Fergie’le takıldım ve çok sevdiğim dört şarkımı yayınladım. Harika bir yerdeyim ve şarkı yazmadan duramıyorum. TREAT MYSELF albümümü kafamda oluşturduklarduklarımı yapana ve stüdyodaki kayıtları bitirene kadar ertelemeye karar verdim. Müziğimi duymanız için çok heyecanlıyım. Daimi sevginiz ve desteğiniz için teşekkür ederim.”

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümü mezunu olan Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Neval, kamu sektöründe çalışırken bir yandan da Serinletici'de yaratıcı yönetmenlik görevini layıkıyla yürütüyor. Yaklaşık üç yıl önce Serinletici Sinema Kulübü'nü kuran Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. Bu yazıları yazarken hem yaşıyor hem de bir hayli eğleniyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.