Ücretsiz Spotify, premium özelliklerine kavuştu

Share

Spotify, ülkemizde de son yıllarda oldukça popüler olan dijital müzik dinleme servisi. Apple Music nedeniyle son dönemlerde kullanıcı kaybı yaşamış olsa da hala pazar payının büyük bölümünü elinde tutmayı başarıyor.

Müzik listelerinin paylaşıldığı ve türlü listeler ile insanların keyifle müzik dinlediği spotify hesabına sahip olmak ister misiniz? SadeceON sitesinde spotify hesaplarının yanında, netflix ve blutv gibi premium üyelikler de satışa sunulmaktadır. Siz de spotify premium hesap alma konusunda arayıştaysanız 10 liradan başlayan makul fiyatlar ile satışa sunulan hesap satış hizmetlerini kaçırmamak için Sadeceon sitesini ziyaret edin!

Spotify, geçtiğimiz nisan ayında ücretsiz kullanıcıların şikayetleri doğrultusunda bazı premium özellikleri ücretsiz kullanıcılara da sunacağını açıklamıştı. Açıklamanın ardından geçen 4 aylık sürenin ardından nihayet ücretsiz Spotify premium özelliklerine kavuştu!

Reklamları atlama, sınırsız şarkı atlama hakkı gibi aylık ücret ödeyen kullanıcılara sunduğu özellikleri, ücretsiz Spotify kullanıcılarına da açan Spotify, bu sayede kaybettiği Apple Music kullanıcılarını geri kazanmayı amaçlıyor.

Geçtiğimiz dönemlerde de 2 milyonu aşkın ücretsiz spotify kullanıcısının, premium özelliklere sahip olabilmek için çeşitli yöntemler kullandıklarını tespit etmişti.

Duyurunun resmi olarak yapıldığı nisan ayının ardından geçen 4 aylık sürenin sonunda nihayet hayata geçirilen yeni ücretsiz Spotify özellikleri, şimdilik sadece Avustralya‘daki Spotify kullanıcıları tarafından kullanılabilir durumda.

Fakat bu değişikliğin kısa süre içerisinde ülkemizde de dahil olmak üzere tüm ücretsiz Spotify kullanıcılarına açılması hedefleniyor.

Reklamsız ve çevrimdışı müzik dinleme özelliğinden ise hala sadece Spotify Premium kullanıcıları yararlanmaya devam edecek.

Shiftdelete