Xiaomi Türkiye resmi olarak hizmete başladı

Xiaomi Türkiye düzenlediği basın toplantısıyla artık resmi olarak ülkemizde hizmet vermeye başlıyor.

Akıllı telefon sektörünün yükselen yıldızlarından biri olan Xiaomi, 150 farklı üründen oluşacak geniş bir katalogla ülkemizde operasyonlarına başlıyor. Türkiye’deki ilk Mi Shop ise önümüzdeki Eylül ayında Vadi İstanbul’da açılacak!

Uzun süredir ülkemizde paralel ithalat ile varlığını sürdüren Xiaomi, resmi satışlara başlıyor. Üstelik 10’dan farklı mağazada Xaiomi’nin geniş ürün kataloğundan ürünleri bulabilecek. Şu an için Xiaomi telefon ve diğer cihazların resmi satış noktaları şu şekilde:

“Migros, Carrefour, Metro, Teknosa, N11, Gittigidiyor, Hepsiburada, Amazon, Penta, BİM, Evkur, Esme, Ptt AVM, İnce Hesap, Arena, Öz Şanal ve A-101”

Elbette resmi satışla beraber en çok merak edilen noktaların başında garanti kapsamı yer alıyor. Xiaomi dağıtım ve garantisinden Evofone ve GENPA sorumlu olacak.

Ayrıca lansman sırasında Mi Shop Vadi İstanbul için yepyeni bir görsel paylaşıldı. Şu an hazırlık aşamasında olan bu mağaza, tamamlandığında aşağıdaki gibi görünecek.

Shiftdelete

Öktem Ersoy

Her gün, Star Wars yaşam türlerini bir gün tüm evrende görme ütopyasıyla uyanan Öktem tam bir teknoloji aşığı. iOS, Android gibi taraf tutmalardan uzak kalarak 1 ve 0'lardan oluşan dünyanın tamamını kollarını açarak kucaklayan Öktem Ersoy, Serinletici'de tahmin ettiğiniz üzere teknoloji editörlüğü yapıyor. | oktem.ersoy@serinletici.com

İlgili Yazılar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.