Close

İşte hem yatırım hem de yaşam için en uygun yer

Yatırım yapmak isteyen kişiler için oldukça ideal alanlardan biri emlak sektörü. Neredeyse her şehir konut sayısı bakımından gelişme gösteriyor.

Özellikle İstanbul Beylikdüzü satılık daire sayısı oldukça fazla. 172.436 TL’den 287. 397 TL’ye kadar değişen fiyat aralığındaki dairelerden satın alarak karlı yatırımlara adım atın.

Bütçenize Uygun Satılık Daireler

Oda sayısı 2+1 eşyasız 95 metrekare satılık dairelerin iç yapısı oldukça şık ve modern bir şekilde tasarlanmış. Beylikdüzü yatırım yapmak için oldukça uygun bir alan. Özellikle de yatırım yapmak isteyenler toplu ulaşım hatlarına ve sağlık kuruluşlarına yakın olan daireler üzerinde yoğunlaşmalı.

Beylikdüzü’nde Nereden Ev Alınır: İstanbul’un en bilindik semtlerinden biri olan Beylikdüzü’nde konut fiyatları artmaya başladı. Planlı kentsel yapılaşma neticesinde Avcılar, Beylikdüzü tranvay hattının gelmesi ile beraber ulaşım imkanları bakımından da gelişmeye başladı. Bu gelişmeler sonucunda da Beylikdüzü’nde satılık daireler fiyatları bakımından %27 artış gösteriyor. 2017 verilerine bakıldığında konutların kira değerleri 10, 54 TL metrekareyken satış fiyatı 2176 TL oldu. Yapılan araştırmalara göre ise kira değişimi en yüksek olan bölge Beylikdüzü Gürpınar Mahallesi.

Yıllık satış fiyatında yer alan değişim oranları %38’lik bir artış gösteriyor. Beylikdüzü Adnan Kahveci Mahallesi de artış gösteren bölgeler arasında yer alır. Markalı projelerin de bu mevkiide artması, Beylikdüzü’nü yatırım için uygun bir hale getiriyor.

Yapımı devam eden projeler incelendiğinde 3+1 daire tiplerinin ağırlık gösterdiği açık bir şekilde görülür. 3+1 daire tipleri dışında ise en fazla 2+1 daire tipleri ağırlık kazanmış durumda. Sıralama ise mahallelere göre oldukça fazla değişim göstermekte.

Çiftlik Evleri: Tamamlanan çiftlik evlerine ait 12 adet daire var. Aklında farklı bir proje olanlar oldukça modern bir şekilde tasarlanmış olan çiftlik evlerini yatırım adına düşünebilir.

Konutlar: Toplamda 295 adet 2+1 daire projesi devam ediyor. Yapılan bu evlere sahip olarak yatırım açısından değerlendirebilirsiniz. Bunun yanı sıra pek çok markalı proje ile beraber konut yapımları aralıksız olarak sürüyor. Beylikdüzü yatırımcıların yüzünü güldürecek. Beylikdüzü’nde satılık daireler sayı bakımından da oldukça fazla. Çeşitli olması açısından bütçenize uygun konutlar bulmanız hiçte zor olmayacak.

Gezilip görülecek yerler bakımından da İstanbul Beylikdüzü özel bir konumda yer alır. Sultan Süleyman Kervansarayı, Büyükçekmece Menzil Külliyesi, Büyükçekmece Köprüsü, Enver Paşa Köşkü, Fatih Camii, Beylikdüzü büyük alışveriş merkezleri gibi yerler turistlerin ilgisini çekiyor. Daire satın alma işlemlerinden sonra günlük olarak kiralayarak da yatırımınızı gerçekleştirebilirsiniz. İstanbul’da yaşamak içinde en ideal yerlerden biri olan Beylikdüzü’nde satın aldığınız dairelerde kendiniz de konaklayabilirsiniz.  2+1 ya da 3 +1 daire ya da satılık villa alarak paranızı en iyi şekilde değerlendirmeniz mümkün. Beylikdüzü yatırım için İstanbul’daki en ideal yerlerden biri.

Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.