En ucuz Netflix, Türkiye’de

Netflix’in en ucuz ve pahalı olduğu ülkeler açıklandı. Türkiye’nin konumu da açıklanan liste ile netlik kazandı.

Son dönemde orijinal içerikleri ile Hollywood stüdyoları ile kıyasıya bir rekabete giren Netflix’in en ucuz ve en pahalı hizmet verdiği ülkeler belli oldu. Listede Türkiye de yer aldı.

Kuzey Avrupa ülkeleri, Netflix’e en fazla abonelik ücreti ödeyen ülkeler oldu.

Netflix’in en pahalı olduğu ülke aylık 12.37 dolardan başlayan fiyatlara sahip olan Danimarka oldu.

Ülkemizde 15.99 TL’den başlayan fiyatlar ile hizmet sunan Netflix bu sayede en ucuz hizmeti Türkiye’de sunuyor.

Zira Türkiye aylık 3.27 dolar ücret ile listedeki en ucuz Netflix’e sahip olan ülke konumunda. Türkiye’yi 4.72 dolar ile Arjantn, 5.36 dolar ile Brezilya izledi.

NTV

Tolga Erbak

1986 yılında Kırklareli’de doğan Tolga Erbak, ilk ve orta öğretimini aynı şehrin Lüleburgaz ilçesinde tamamladı. Eğitim yaşamına İstanbul Kültür Üniversitesi’nde işletme okuyarak devam eden Tolga, üniversite yaşamının ardından İngiltere’de dil eğitimini tamamladı. Bu süre zarfında online dergi EDergim’in genel yayın yönetmenliği, yabancı film/diziler için altyazı çevirileri ve çeşitli dergi & sitelere Formula 1 haber çevirileri yapıp köşe yazıları yazan Tolga, aynı zamanda Türkiye’de önemli yer tutan sözlük sitelerinden Limon Sözlük’ün de kurucusu. Tolga Erbak’ın 2010 yılında başladığı ilk romanı Gidecek Var, yaklaşık 1,5 yılda tamamlandı ve 2012′nin Aralık ayında, Cinius Yayınları’ndan çıktı. 2015 yılında Beykent Üniversitesi İşletme Yönetimi (MBA) bölümünde yüksek lisansını tamamlayan Tolga, yine 2015’te, internet kullanıcılarının değişen beklentileri çerçevesinde Limon Sözlük’ü yeniden konumlandırarak aktüel haber-eğlence sitesi Serinletici'nin kurulmasına öncülük etti ve halen Serinletici'nin genel yayın yönetmenliği konumunda yer alıyor. | tolga.erbak@serinletici.com

İlgili Yazılar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.