Jennifer Lopez müzik ve dans ile kutsandı!

Jennifer Lopez denilince akan suların durduğu bir evrende yaşıyoruz. Rakipleri, zaman zaman sessizliğe bürünseler de tutmayan albümlerle uğraşsalar da, o hep zirvede kalmaya kararlı!

2018 MTV Video Müzik Ödülleri’nde sergilediği muhteşem gösteri de bunun en büyük kanıtı. ‘Ben müzik ve danstan ibaretim’ dercesine göğsünü gere gere şarkılarını söyledi, olağanüstü dansını sergiledi ve yine kalbimizin ritmini hızlandırmayı başardı!

Onu izlemekte herkes hayranlıkla bir kez daha bu müthiş kadına taptılar. Lopez soyadıyla onu Latin denizinin dibine sürüklemeye çalışanlar, yıllar yılı vücuduyla bu kadını aşağılayanlar, makyajsız halinin çirkinliğinden dem vuranlar bile kabul etti ki, bu kadın bir star olmak için dünyaya gelmişti.

En sevilen şarkılarından oluşan gösterişli bir mix ile MTV müzik ödüllerinde yine şahlandı J.Lo. Versace kıyafetleriyle yürek hoplattı, dansçılarıyla gövde gösterisi yaptı. Biz defalarca izledik, bayıldık ve her seferinde şapka çıkararak önünde saygıyla eğildik.

Bu kadını tahtından etmeye kalkmayın. Çünkü hem taht onun hem de tahtın kendisi o.

Hadi gelin MTV şovunu bir kez daha birlikte izleyelim:

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümü mezunu olan Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Neval, kamu sektöründe çalışırken bir yandan da Serinletici'de yaratıcı yönetmenlik görevini layıkıyla yürütüyor. Yaklaşık üç yıl önce Serinletici Sinema Kulübü'nü kuran Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. Bu yazıları yazarken hem yaşıyor hem de bir hayli eğleniyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

İlgili Yazılar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.