Jennifer Lopez’den yeni şarkı: Limitless

Jennifer Lopez, yakında beyaz ekranda gösterime girecek romantik komedisi Second Act onuruna, yeni şarkısı “Limitless”ı ilk defa Amerikan Müzik Ödülleri’nde muhteşem bir canlı şov ile dinleyenlerin beğenisine sundu.

İlham veren bir performansa imza atan pop müzik divası, “Asla vazgeçmeyeceğim. Bana bak, Limitsizim” mesajı ile kadınlar arasındaki dayanışma bağına güçlü bir düğüm attı.

Başarılı aktris-pop ikonu, Müzik Ödülleri öncesi kırmızı halıda da Georges Chakra Couture imzalı elektrik pembe elbisesi ve kadife topukluları ile nefes kesti.

Cosmopolitan

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümü mezunu olan Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Neval, kamu sektöründe çalışırken bir yandan da Serinletici'de yaratıcı yönetmenlik görevini layıkıyla yürütüyor. Yaklaşık üç yıl önce Serinletici Sinema Kulübü'nü kuran Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. Bu yazıları yazarken hem yaşıyor hem de bir hayli eğleniyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

İlgili Yazılar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.