Eminem, Pixel 3 ile klip çekti!

Google Pixel 3 ve Pixel 3 XL modelleri resmi olarak tanıtıldı. Bunların yanı sıra Pixel Stand, Pixel State ve Home Hub olmak üzere üç cihazı daha kullanıcılar ile buluşturan Google yeni akıllı telefonları ile dikkat çekmeyi başardı.

Google Pixel 3 ile Eminem klibi çekildi!

Yeni amiral gemisinin kamerasının ne kadar iddialı olduğu göstermek isteyen yetkililer, ünlü rap sanatçısı Eminem ile ortak bir çalışmaya imza attılar.

Empire State Binası’nda etkileyici ışık şovu eşliğinde Venom adlı parçasını seslendiren Eminem’in canlı performansı Pixel 3 kamerası ile kayda alındı.

Geçtiğimiz Cumartesi Empire State Binası’nda Google Pixel 3 ile çekilen Eminem klibi ise Jimmy Kimmel Live programında gözler önüne serildi.

Jimmy Kimmel Live programında yayınlanan video klibinde de görebileceğiniz üzere, yeni Pixel modelinin kamerasının oldukça başarılı bir iş çıkarttığını söyleyebiliriz.  Google’ın amiral gemisi ile çekilen Eminem klibini hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Google Pixel 3 özellikleri neler sunuyor?

Qualcomm’un Snapdragon 845 işlemcisinden güç alan yeni Pixel modelleri , 4 GB RAMile birlikte geliyor. XL modelinde 6.3 inç büyüklüğünde bir ekran yer alırken, Pixel 3 modelinde ise 5.5 inç büyüklüğünde bir ekran bulunuyor.

Pixel 2‘de tek arka kamera ile oldukça başarılı bir işe imza atan Google, çift ve hatta üç arka kameralı telefonlara meydan okuyarak yeni Pixel serisinde tek arka kamera kullanmaya devam ediyor.

Yeni amiral gemilerini dünyanın en iyi telefon kamerasına sahip cihazlar olarak lanse eden Google, her iki cihazda Pixel Visual Core görüntü işlemcisi ile destekleyen 12.2 Megapiksel çözünürlüğünde bir kameraya yer veriyor.

Google Pixel 3 Eminem

28 mm’lik bu geniş açılı kamera f/1.8 diyaframa sahip. Dual Pixel PDAF odaklama teknolojisi ile gelen kamera, OIS ve çift LED flaş ile güçlendirilmiş durumda.

Henüz cihaz elimizde olmadığı ve bağımsız test kuruluşları kamera raporunu yayınlamadığı için şu anda Google’ın açıkladığı bilgiler ile yetinmek zorundayız. Ancak, Google yeni akıllı telefonlarının kamerasına oldukça güveniyor.

Shiftdelete