Close

5×5: Cuma sabahı şarkıları

Günaydın! İçimizde cuma sabahına uyanmanın mutluluğu ile kıpır kıpırız bu sabah. Önümüzde bitmek tükenmek bilmeyen hafta sonu tatili var. İstediğimiz saatte uyanacağız, miskinlik yapacağız, arkadaşlarımızı arayıp gevezelik yapacağız, belki de küçük bir waffle kaçamağı yapacağız… Ne de olsa bugün cuma ve cuma demek tatil demek!

morningd

O zaman sabah havaya girmek gerekir diye düşündük. Hadi gelin cuma sabahına kulak verelim! Enerji dolu şarkılar bize güzel bir şeyleri müjdeliyor sanki… Mesela hafta sonunu!

İşte cuma sabahı için yazıldığını düşündüğümüz 5 şarkı:

5- Beach Boys / Wouldn’t It Be Nice

4- The Go-Go’s / Head Over Heels

3- Randy Crawford / Street Life

2- Train / Hey, Soul Sister

1- Cyndi Lauper / Girls Just Wanna Have Fun

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümü mezunu olan Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Neval, kamu sektöründe çalışırken bir yandan da Serinletici'de yaratıcı yönetmenlik görevini layıkıyla yürütüyor. Yaklaşık üç yıl önce Serinletici Sinema Kulübü'nü kuran Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. Bu yazıları yazarken hem yaşıyor hem de bir hayli eğleniyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.