Meghan Markle’dan Prens Harry’e romantik jest

Geçtiğimiz günlerde üç aylık hamile olduğunu dünyaya duyuran Meghan Markle’ın Prens Harry ile yaşadığı romans dolu anlar hafızalarımıza yer etti.

Formalite evliliklerle dolu İngiliz Kraliyet hanesinde dahi birtakım istisnalar olabileceğini kanıtlayan Prens Harry ve Meghan Markle’ın sempatik halleri kötü hava koşullarına rağmen bana mısın demedi.

Prens Harry, Dubbo’daki Victoria Park’ta konuşma yapmak üzere kürsüye çıktıktan sonra başlayan yağmura Meghan Markle pratik bir çözümle geldi; kocasının konuşması bitene kadar şemsiyesini tutan Sussex Düşesi’nin ‘hayran bakışları’ gözden kaçmadı. Prens Harry ise eşinin romantik jesti karşısında şunları söyledi: “Sorun yok, karım yanımda.”

Vogue

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümü mezunu olan Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Neval, kamu sektöründe çalışırken bir yandan da Serinletici'de yaratıcı yönetmenlik görevini layıkıyla yürütüyor. Yaklaşık üç yıl önce Serinletici Sinema Kulübü'nü kuran Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. Bu yazıları yazarken hem yaşıyor hem de bir hayli eğleniyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

İlgili Yazılar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.