Spice Girls bir eksikle yeniden bir arada!

90’lı yılların sonu ve 2000’li yılların başında fırtınalar estiren pop müzik grubu Spice Girls yeniden bir araya geliyor. Ancak grupta Victoria Bekcham yer almıyor…

11 yıl sonra İngiltere’de turneye çıkacak olan grupta Victoria Beckham’ın olmayacağı açıklandı. Melanie Chisholm, Melanie Brown, Emma Bunton ve Geri Halliwell 1 Haziran 2019’da Manchester Etihad Stadyumu’ndaki konserle turlarına başlayacak.

Victoria Beckham’ın Melanie Brown ile yaşadığı gerginlikler ve moda kariyerine yönelmek amacıyla turneye dahil olmayacağı belirtildi. Victoria Beckham ise turne haberinin ardından bir açıklama yayınladı ve “Spice Girl olmak hayatımın çok önemli bir parçası. Kızlara turnede bol eğlence diliyorum” dedi.

Ünlü İngiliz şarkıcı Adele de Instagram hesabından Spice Girls posterlerinin olduğu çocukluk fotoğrafını paylaşarak “Tam olarak şu an hissettiğim bu! Ben hazırım” notunu düştü.

Cosmopolitan

 

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümü mezunu olan Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Neval, kamu sektöründe çalışırken bir yandan da Serinletici'de yaratıcı yönetmenlik görevini layıkıyla yürütüyor. Yaklaşık üç yıl önce Serinletici Sinema Kulübü'nü kuran Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. Bu yazıları yazarken hem yaşıyor hem de bir hayli eğleniyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

İlgili Yazılar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.