Breaking Bad’in filmi geliyor

Vince Gilligan, Breaking Bad evreninde geçecek bir hikâyeyi beyazperdeye uyarlamaya hazırlanıyor.

2013 yılında sona ermesine rağmen, hayranları tarafından hâlâ gündemde tutulmaya devam eden, “yerini tutar mı?” sorusuyla başlayan ancak namı kısa sürede orijinal yapımı dahi aşan spin-off’u Better Call Saul ile televizyon tarihine bir kez daha damga vuran Breaking Bad, bu kez film olarak beyazperdeye uyarlanmaya hazırlanılıyor. Variety‘nin haberine göre, Vince Gilligan hazırlıklara çoktan başlamış. Henüz detayları ayrıntılı olarak açıklanmasa da Breaking Bad evreninde geçecek bu hikâyenin iki saat uzunluğunda bir uzun metraj kurmaca olacağı söyleniyor.

Vince Gilligan’dan Breaking Bad Filmi Geliyor!

Breaking Bad filmi ile ilgili şu ana kadar paylaşılan tek elle tutulur detay ise; kaçırılan bir adamın, özgürlük arayışını konu alacağına dair. Kısa süre içerisinde çekimlerine başlanması beklenen filmin oyuncu kadrosunda, orijinal yapımda rol alan Bryan Cranston, Aaron Paul, Anna Gunn ve Bob Odenkirk gibi isimlerin yer alıp almayacağı şu an için tam bir muamma.

Kısa sürede kültleşen dizi veya filmlerin, farklı versiyonlarla yeniden çekilmesi her zaman doğru bulunmasa da söz konusu isim Vince Gilligan olunca heyecanlanmamak mümkün değil.

Filmloverss

Tolga Erbak

1986 yılında Kırklareli’de doğan Tolga Erbak, ilk ve orta öğretimini aynı şehrin Lüleburgaz ilçesinde tamamladı. Eğitim yaşamına İstanbul Kültür Üniversitesi’nde işletme okuyarak devam eden Tolga, üniversite yaşamının ardından İngiltere’de dil eğitimini tamamladı. Bu süre zarfında online dergi EDergim’in genel yayın yönetmenliği, yabancı film/diziler için altyazı çevirileri ve çeşitli dergi & sitelere Formula 1 haber çevirileri yapıp köşe yazıları yazan Tolga, aynı zamanda Türkiye’de önemli yer tutan sözlük sitelerinden Limon Sözlük’ün de kurucusu. Tolga Erbak’ın 2010 yılında başladığı ilk romanı Gidecek Var, yaklaşık 1,5 yılda tamamlandı ve 2012′nin Aralık ayında, Cinius Yayınları’ndan çıktı. 2015 yılında Beykent Üniversitesi İşletme Yönetimi (MBA) bölümünde yüksek lisansını tamamlayan Tolga, yine 2015’te, internet kullanıcılarının değişen beklentileri çerçevesinde Limon Sözlük’ü yeniden konumlandırarak aktüel haber-eğlence sitesi Serinletici'nin kurulmasına öncülük etti ve halen Serinletici'nin genel yayın yönetmenliği konumunda yer alıyor. | tolga.erbak@serinletici.com

İlgili Yazılar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.