LeBron James MVP yarışında gerilere düştü

LeBron James ve Los Angeles Lakers‘ın yeni sezona istedikleri başlangıcı yapamaması birçok konuya birden etki etti. Bunlardan bir tanesi NBA’de ‘Sezonun En Değerli Oyuncusu’ ödülü için açılan oranlar.

Los Angeles Lakers‘ta liderlik edeceği yepyeni bir ortama giden LeBron James’in sezon başında MVP yarışının favorilerinden olacağı düşünülüyordu ancak işler beklenen gibi gitmedi.

BetOnline.ag‘da açılan MVP bahsinde LeBron James’in oranı Los Angeles Lakers’ın yaptığı 4-6’lık başlangıcın ardından 8.50’ye kadar yükseldi.

MVP yarışında şu an favori 3.00’lık oranıyla Giannis Antetokounmpo olurken Yunan süper starı 5.50 oranıyla Anthony Davis, 6.00 oranıyla Kawhi Leonard ve Stephen Curry izliyor.

Antetokounmpo’nun Milwaukee Bucks‘ı sezona 8-1 ile giriş yaparken Anthony Davis’li New Orleans Pelicans‘ın derecesi ilk dört maçını kazandıktan sonra 4-6’ya geldi. Kawhi Leonard’lı Toronto Raptors‘ın derecesi ise şu an 10-1.

eurohoops.net

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümü mezunu olan Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Neval, kamu sektöründe çalışırken bir yandan da Serinletici'de yaratıcı yönetmenlik görevini layıkıyla yürütüyor. Yaklaşık üç yıl önce Serinletici Sinema Kulübü'nü kuran Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. Bu yazıları yazarken hem yaşıyor hem de bir hayli eğleniyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

İlgili Yazılar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.