Close

Galaxy S10 için ilk görsel ortaya çıktı

Bildiğiniz üzere Samsung, Geliştiriciler Konferansı ile birlikte katlanabilir telefonu Galaxy F hakkında ilk bilgileri bugün gün yüzüne çıkartacak.

Birçok kullanıcı katlanabilir telefon hakkında yapılacak olan açıklamaları merakla bekliyor. Kullanıcılar katlanabilir telefon modeline odaklanmışken, bir yeni gelişmede Galaxy S10 Plus modelinde yaşandı.

Samsung’un yeni amiral gemisi 6.4 inç boyutundaki Super AMOLED QHD+ bir ekran panelinin üzerine kurulacak. Son zamanlarda yapılan sızıntılarda olduğu gibi bizleri yeniden ekrana gömülü kamera kurulumu da karşılıyor.

Bu kısımda ise 12 Megapiksel çözünürlük değerine sahip olan bir kamera kurulumuna ev sahipliği yapacak olan Samsung, yeni amiral akıllı telefonlarıyla tabiri caizse devrimsel yeniliklere imza atacak.

Shiftdelete

Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email

Öktem Ersoy

Her gün, Star Wars yaşam türlerini bir gün tüm evrende görme ütopyasıyla uyanan Öktem tam bir teknoloji aşığı. iOS, Android gibi taraf tutmalardan uzak kalarak 1 ve 0'lardan oluşan dünyanın tamamını kollarını açarak kucaklayan Öktem Ersoy, Serinletici'de tahmin ettiğiniz üzere teknoloji editörlüğü yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.