Close

2018 iPad Pro Türkiye’de satışa sunuldu

Merakla beklenen yeni iPad Pro nihayet ülkemizde satışa sunuldu. Güçlü işlemcisiyle rakip tanımayan, çerçevesiz ekranıyla gönülleri fetheden iPad Pro Türkiye sınırlarına adımını attı!

Yeni iPad Pro Türkiye satışlarına başlandı

Apple’ın 30 Ekim tarihinde düzenlediği etkinlik ile resmiyet kazandırdığı yeni iPad Pro nihayet ülkemizde satışa sunuluyor.

Yenilenen tasarımıyla son yılların en büyük trendi olan çerçevesiz ekrana yakın bir deneyim vadeden yeni iPad Pro ayrıca Home butonuna dolayısıyla Touch ID’yle vedalaştı. Yerine Face ID ile gelen yeni tablet A12X Bionic işlemcisiyle de rakiplerine göz dağı veriyor.

11 inç ve 12,9 inç olmak üzere iki farklı ekran boyutuyla satın alınabilen modelin fiyatı ekran seçeneklerine, depolamasına ve hücresel bağlantı seçeneklerine göre 5.899 TL’den başlayarak 14.099 TL’ye kadar çıkabiliyor.

Halihazırda Apple Store Online üzerinden satın alınabilen cihazın hücresel bağlantı sunan sürümleri ve 929 TL’den satışa sunulan 2. nesil Apple Pencil ise henüz stoklarda mevcut değil.

Shiftdelete

Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email

Öktem Ersoy

Her gün, Star Wars yaşam türlerini bir gün tüm evrende görme ütopyasıyla uyanan Öktem tam bir teknoloji aşığı. iOS, Android gibi taraf tutmalardan uzak kalarak 1 ve 0'lardan oluşan dünyanın tamamını kollarını açarak kucaklayan Öktem Ersoy, Serinletici'de tahmin ettiğiniz üzere teknoloji editörlüğü yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.