Close

5X5: Eğlenceli hafta sonu şarkıları

Bütün hafta çalıştınız, yoruldunuz ve sonunda kara göründü: Cuma gününe ulaşmayı başardınız! Sırf bunun için bile birer ‘kahramanlık madalyası’nı hak ediyorsunuz. Biz de düşündük taşındık ve birbirinden güzel şarkılarla hafta sonuna eğlence katmaya karar verdik.

Evet, gerçekten de müziğin insanlığa verilen en büyük hediye olduğunu düşünüyoruz ve bu olağanüstü hediyeden hep birlikte payımıza düşeni alalım istiyoruz.

Biten haftayla vedalaşın ve hafta sonunu kucaklayın. İşte enerjik ve cıvıl cıvıl bir hafta sonunun geldiğini müjdeleyen 5 şarkı:

5- Baha Men/Who Let The Dogs Out

4- Gwen Stefani/Rich Girl

3- Shakira ft. Wyclef Jean/Hips Don’t Lie

2- Christina Aguilera/Candyman

1- OutKast/Hey Ya!

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümü mezunu olan Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Neval, kamu sektöründe çalışırken bir yandan da Serinletici'de yaratıcı yönetmenlik görevini layıkıyla yürütüyor. Yaklaşık üç yıl önce Serinletici Sinema Kulübü'nü kuran Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. Bu yazıları yazarken hem yaşıyor hem de bir hayli eğleniyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.