Galaxy S10 Lite düz ekranla gelecek

Samsung’un şu sıralar birçok sızıntı ile karşımıza çıkan yeni amiral gemi modeli Galaxy S10 hakkında yepyeni bilgiler gün yüzüne çıktı. İddia edilenlere göre Galaxy S10 ailesi, Samsung için eskide kalan bir özelliği yeniden amiral gemi modellerine taşıyacak.

Düz ekranlı Galaxy S10 gelecek

Samsung’un ilk olarak Galaxy Note Edge ile hayatımıza kazandırdığı kavisli ekran ardından Galaxy S6 Edge ile farklı bir boyut kazanmıştı.

Akıllı telefonu rakiplerinden tasarım konusunda bir adım daha ileri taşıyan kavisli ekran; iki yıl boyunca “Edge” modelleri ile gelmiş, ardından Galaxy S8+ ile birlikte tanıtılan tüm amiral gemi modellerinde standart olarak karşımıza çıkmıştı.

Çentik savaşlarının oldukça kızıştı şu günlerde ön kamerayı ekrana dahil edecek olan Samsung ilginç bir hamle olarak sevilen kavisli ekran özelliğinden vazgeçecek. Bu sene 3 farklı modelden oluşacak olan Galaxy S10 ailesi, 5.8 inç düz ekranlı bir modele ek olarak 5.8 ve 6.2 inç kavisli ekranlı iki model daha tanıtacak.

Söz konusu düz ekranlı modelin Galaxy S10 Lite adıyla gelmesi ve eski “Mini” modellerinin yerini alması da ihtimal dahilinde.

Beraberinde birçok yenilikle gelmesi beklenen Galaxy S10 ailesi ayrıca Samsung’un ilk ekrandan parmak izi okuyan modelleri olacak. Halihazırda M8 adı verilen ekranları kullanan Samsun ayrıca M9 ekranlara geçerek çok daha iyi bir kullanıcı deneyimi vaat edecek.

Shiftdelete