A$AP Rocky, yeni şarkısında Tame Impala ile çalıştı

Hip-hop dünyasının popüler ismi A$AP Rocky, altyapısında Tame Impala sample’ı kullandığı yeni şarkısını paylaştı.

Mayıs ayında son albümü Testing’i yayınlayan A$AP Rocky, Tame Impala’nın 2010 yılında yayınladığı Why You Won’t Make Up Your Mind?’ı şarkısının altına yerleştirip üstüne de beat’lerini döşediği yeni şarkısını videosuyla birlikte paylaştı. Danger Mouse aka Brian Burton’ın prodüksiyonunu yaptığı şarkı, Tame Impala ve A$AP Rocky flörtünün ilk meyvesi değil.

Rocky, 2014 yılında Unicorn isimli parçasında da bir Tame Impala şarkısı sample’lamış, hatta bu gelişmeyle başlayan dostluk, Kevin Parker’ın A$AP Rocky’nin son albümü için bir şarkı kaydetmesiyle zirve yapmıştı. Albümde yer almayan şarkıyı belki önümüzdeki yıllarda bir şekilde dinleme şansı yakalarız.

King Krule ve Mount Kimbie gibi isimlerin beğeniyle izlediğimiz videolarının arkasındaki isim olan Frank Lebon’un yönetmen koltuğunda oturduğu video hemen aşağıda.

Number 1

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümü mezunu olan Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Neval, kamu sektöründe çalışırken bir yandan da Serinletici'de yaratıcı yönetmenlik görevini layıkıyla yürütüyor. Yaklaşık üç yıl önce Serinletici Sinema Kulübü'nü kuran Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. Bu yazıları yazarken hem yaşıyor hem de bir hayli eğleniyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

İlgili Yazılar: